Menu

Здорова їжа це круто!
- Здорове життя
Ми компанія приготування і доставки здорового харчування
Замовити доставку

Виберіть свою лінійку харчування

0 Sandwich Beakfast

No Product

0 Sea Food & Rice

No Product

0 Fresh Chicken Soup

No Product

0 Sandwich Beakfast

No Product

0 Sea Food & Rice

No Product

0 Fresh Chicken Soup

No Product

Експрес схуднення (1200кк.)

Ця лінійка ідеально підійде для дівчат які борються із зайвою вагою і хочуть досягти результату в найкоротші терміни. Вас чекає 5-ти кратний збалансований раціон який буде складатися з корисних низькокалорійних продуктів для підтримки збалансованої дієти і допоможе досягти швидких результатів, в найкоротший час.

Плавне схуднення (1500кк.)

Ця програма підходить для тих, хто бореться із зайвою вагою і дозволяє плавно знизити вагу без стресу для організму. Споживайте менше ккал, ніж витрачаєте. Відсутнє почуття голоду протягом усього дня, обмеження в калоріях непомітні для організму. Прискорюються обмінні процесси. Обмеження калорійності на комфортному для організму рівні: для жінок будуть мінімальною необхідною нормою; для чоловіків, які хочуть досягти стрімкого результату в процесі схуднення.

Баланс (1800кк.)

Ця програма підходить для тих, хто хоче підтримувати свою вагу, бути в тонусі і добре себе почувати.
Сприяє нормалізації обміну речовин і оптимізації роботи всіх систем організму і внутрішніх органів. Оптимальне співвідношення білків, жирів і вуглеводів, а також вітамінів і мінералів які дозволять зберегти хорошу форму і поліпшити самопочуття.

Sport (2100кк.)

Ця програма для тих, хто активно займається спортом і хоче набрати або підтримати м’язову масу. Підійде чоловікам які ведуть активний спосіб життя або мають гарний метаболізмом. Лінійка цієї калорійності забезпечить вас необхідним харчуванням для підтримки організму на цілий день.

Super Sport ( 2500кк.)

Програма харчування, яка ідеально підійде для тих хто хоче набрати м’язову масу, а також для чоловіків який хочуть підтримати форму і ведуть активний спосіб життя.

Для кого ми?

З зайвою вагою
З проблемами зі здоров'ям
З маленькою дитиною
З дефицитом часу
З фізичними навантаженнями

Як ми працюємо

Гранола

Гранола – Це ідеальний спосіб почати свій ранок з корисного сніданку який складається тільки з натуральних інгредієнтів без цукру і ГМО.Ви Получется заряд енергії на цілий день витративши мінімум часу на її приготування, так як все що потрібно зробити, це залити її молоком, соком або йогуртом.

Бізнес ланч

Бізнес Ланч – Це відмінний спосіб, позбутися:

– витрати часу на пошуки місця для обіду.
– шкідливих продуктів швидкого харчування.
– фінансових витрат на їжу в кафе і ресторанах.

Кожен день вас чекають різноманітні страви від нашого шеф-кухаря, що складаються тільки з правильних продуктів харчування в оптимальній пропорції. Складається бізнес ланч з:
– першої страви
– гарніру
– основного блюда
– салат

Для чого ми?!

Здоров’я
Правильне харчування дозволить досягти не тільки поставлених цілей, але і поліпшити стан вашого здоров'я. Адже більша його частина залежить від якості їжі яку ви вживаєте. Завдяки нашому сервісу ви можете розраховувати на зміцнення імунітету та поліпшенню всіх основних функцій організму.
Краса
Зміни харчових звичок і правильно збалансоване харчування веде до поліпшення стану шкіри, росту волосся, а також нігтів. Тому наш зовнішній вигляд є прямим відображенням продуктів харчування які ми їмо.
Фігура
Для досягнення результатів і зміна свого зовнішнього вигляду, необхідна правильна пропорція продуктів яка дозволить досягти поставлених цілей. Адже недолік або надлишок продуктів у вашому раціоні буде безпосередньо впливати на те як швидко ви зможете досягти поставленої перед собою мети.
Сила
Необхідним чинником для підвищення силових показників і збільшення м'язової маси, є правильна пропорція білка в раціоні і необхідну кількість калорій для відновлення організму протягом дня. Адже саме харчування відіграє одну з основних ролей у вашому розвиток після важких тренувань.

Як ми працюємо?

Приймаємо замовлення на наступний день 18-00, є можливість почати раціон з будь-якого дня.
Готуємо вночі і доставляємо завтра вранці, ранкова доставка забузпечує максимальну свіжість.
Контейнери з харчуванням герметично запаяні і промарковані, доставляються в термосумках і зберігаються в холодильнику 2 доби.

Healthy Food

Stories and recipes from the fresh food street food restaurants

Влад Демецький

Наша компанія

Новини

Showcase Your Ability to
Collaborate with Others
If you’ve managed a product team or a group of remote workers, make note of it you’ve managed a product.
X